GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
18-21 Nisan 2024 Pine Beach Kongre Merkezi, Belek / Antalya

Toplantı Merkezi
Pine Beach Otel içerisinde yer alan kongre merkezidir. Belek'de kurulmuştur. Havalimanına 35 km mesafededir. Otel ile ayrıntılı bilgilere https://www.pinebeach.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İklim
Nisan ayında Antalya'da ortalama hava sıcaklığı gündüz 20-25°C olup hava açık ve güneşlidir.

Katılım Sertifikası
Kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ettikleri takdirde, davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Sergi Alanları
Kongre boyunca ilaç, tıbbi malzeme ve kitap firmalarının oluşturduğu sergi alanları katılımcıların gezebilmesi için açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm bilimsel ve sosyal toplantılara girişte yaka kartı takmak zorunlu olup, görevliler tarafından yaka kartı kontrolü yapılacaktır.

Sigara ve Cep Telefonu Yasağı
Tüm bilimsel toplantılar sırasında cep telefonlarının kapalı olması ve kapalı alanlarda sigara içilmemesi önemle rica olunur.

Üye Merkezi
Türk Nöroşirürji Derneği ile ilgili her türlü sorularınızda Türk Nöroşirürji Derneği Sekreteri Sn. Nurhan Şen’e başvurulması rica olunur.

Kayıt Masası
Kongre boyunca, kongre kayıt işlemleri ve kongre konaklama ile ilgili sorunlarınız için kongre kayıt masası 08:00-19:00 saatleri arasında açık bulunacaktır.